Hakkımızda

img

1984 yılında kurulan şirketimiz tekstil sektöründen sonra 1991 yılında da otomotiv sektörüne girmiştir. 5200 m2 kapalı, 4000 m2 açık alana sahip modern plazamızda ikinci el araçların satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

Bosch otomobil servisi hizmeti ile tüm marka model araçların ve Chevrolet markasının servis ve yedek parça hizmetlerini sürdürmekteyiz. Çalışanlarımıza sürekli eğitimler verilerek konularında uzmanlıkları sağlanmaktadır.

İştiraklarımız Teymur Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.’nde altı büyük sigorta firmasının A Acentiliği sürdürülmektedir.

Teymur Global, Nisan 2016 tarihi itibari ile Almanya merkezli IP Gansow GmbH, Stolzenberg ve Duplex International zemin temizleme makinelerinin distribütörlüğünü alarak 30 yıllık bilgi, tecrübe ve kurumsal yapısıyla satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmek üzere kurulmuştur. Flamingo markamız altında kendi makinelerimizin de satış ve servisini sürdürmekteyiz.

Teymur Yapı olarak inşaat taahhüt işlerini yürütmekteyiz. Yedi şehrimizin kent güvenlik sistemi olan MOBESE kurulum ve montajlarını gerçekleştirdik. İş yeri anahtar teslim projeler ve birçok firmanın kurumsal kimliğe uygun olarak yeniden tasarlanması işlemlerini yaptık

Teymur Otomotiv Endüstri A.Ş. olarak bölgemizde kültür ve sanat etkinliklerine de katkıda bulunmaktayız.